Ana Sayfa  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
Başkan Şerafettin Bulgurcu Kimdir?
Başkana Mesaj
Başkanın Mesajı
AnaSayfa > ANASAYFA > KAYMAKAMIMIZA VEDA EMNİYETİMİZE ŞÜKRAN YEMEĞİ

KAYMAKAMIMIZA VEDA EMNİYETİMİZE ŞÜKRAN YEMEĞİ

KAYMAKAMIMIZA VEDA EMNİYETİMİZE ŞÜKRAN YEMEĞİ

       İlçemiz Başyayla Ahmet KELEŞOĞLU Kültür Merkezinde; 15 Aralık 2016 Perşembe günü, İlçemiz Başyayla Kaymakamı Sayın Hamza ÖZER’e veda yemeği ve şehit polislerimiz anısına, emniyet mensuplarımıza şükran yemeği düzenlendi. Belediye Başkanımız tarafından Kaymakamımız Sn. Hamza ÖZER’e plâket takdim edilerek, İlçemizde görev yapmakta olan polislerimize de Belediye Başkanımız tarafından Başyayla temalı hediye takdim edildi.

        Ayrıca İstanbul’da, 10 Aralık 2016 Cumartesi günü Çevik Kuvvetlerimize, bombalı araçla düzenlenen hain saldırıda şehit olan emniyet mensuplarımız ve sivil vatandaşlarımız adına İlçemiz Başköy Mahallesi Merkez Camiinde akşam namazından sonra Mevlid-i Şerif okutuldu. Okutulan Mevlid-i Şerife çok sayıda vatandaşımız katıldı.

     Belediye Başkanımız yaptığı konuşmasında “Erzurum İline Vali Yardımcısı olarak atanan Kaymakamımız Sayın Hamza ÖZER’e, İlçemize yaptığı hizmetler için teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dilerim. Ayrıca İlçemizde görev yapmakta olan emniyet mensubu kardeşlerimize minnettarım. Bu ülke için canlarını feda eden şehit polis kardeşlerimize ve tüm şehitlerimize, Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.

      Tüm emniyet mensubumuza ve milletimize başsağlığı dilerken, peygamber Efendimize komşu olan şehitlerimizi de bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum.” Dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_9143.JPG
Yorumlar
Paylas

Henüz yorum yapılmamış.

Basyayla Belediyesi Kodlama : Networkbil.net