Ana Sayfa  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
Başkan Şerafettin Bulgurcu Kimdir?
Başkana Mesaj
Başkanın Mesajı
AnaSayfa > HABERLER > BAŞBAKANIMIZIN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BAŞBAKANIMIZIN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 
 
 
 
 

26 Nisan 2014 Cumartesi günü Toplu açılışlara ve teşekkür ziyaretinde bulunmak üzere  İlimize  gelen, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN    açılışların ardından Karaman Belediye  Başkanlığını ziyaret etti.  Başbakanımıza, Dışişleri Bakanımız Sayın Ahmet DAVUTOĞLU, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Lütfi ELVAN ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK eşlik ettiler.

 

Karaman Belediyesini ziyareti sırasında Sayın Başbakanımızla görüşme fırsatı bulan Belediye Başkanımız Şerafettin BULGURCU, Başbakanımızın, Başyayla İlçemize 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde İlçelerde %73 oranla    Türkiye 6.sı  olan  göstermiş olduğumuz  çaba ve gayretlerinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi. Ayrıca Belediye Başkanımız görüşme sırasında ; Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başyayla İlçesinin %90 oy oranı hedefleyerek başarılarını katlayacağımıza dair inancının  sonsuz olduğunu ve bu başarının  Başyayla Halkının desteğiyle olacağını söyledi.  

 

Belediye Başkanımız Şerafettin BULGURCU  teşekkür ziyaretinde bulunan ve Başyayla İlçemiz ile bizzat ilgilenen   Dünya Lideri Başbakanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a  sonsuz şükran ve teşekkürlerini iletti.

 

 
 
 </
Yorumlar
Paylas
SAİT KOPLAY tarafıdan 10-05-2014 01:09:06 Tarihinde yazıldı
helal olsun
başyayla halkı mecliste başyaylanın adını duyurmuştur.ilk olarak başyayla halkına sonsuz teşekkürler ve başkan şerafettin bulgurcu parti yoneticilerimiz meclis üyelerimize çok çok teşekkürler.birliğimizi allah bozdurmasın
Basyayla Belediyesi Kodlama : Networkbil.net