Ana Sayfa  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
Başkan Şerafettin Bulgurcu Kimdir?
Başkana Mesaj
Başkanın Mesajı
AnaSayfa > HABERLER > KIRK YILLIK ÖZLEMLER

KIRK YILLIK ÖZLEMLER

 

Belediye Başkanımız Sayın Şerafettin BULGURCU ile Belediye Meclis üyelerimiz,

 

6 Aralık 2013 tarihi Cuma günü yapılan Meclis Toplantısından sonra, Barçın-Başyayla-Serper arasındaki yol yapım çalışmasını ve Başyayla Gölet yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Ayrıca Belediye Başkanımız yaptığı konuşmasında,

 

” İlçemizin dile getirilen tüm sorunlarının birlik ve beraberlik içerisinde aşılabileceğine inancım her geçen gün artmış ve kanıtlanmıştır.

 

 Hükümet Konağı, Banka, Arıtma Tesisi ve kanalizasyon, Kültür Merkezi, Yaşlı Yaşam Evi, Özürlü Bakım Merkezi gibi İlçemizin en önemli sorunlarından olan yol sorunu ve sulama sorunu da çözüme kavuşmak üzeredir. 40 Yıldır özlemini çektiğimiz bu yatırımlar Halkımızın birlik ve beraberliği ile Devletimizin, Hükümetimizin gücüyle, Bakanlarımızın ve Milletvekillerimizin hep elimizden tutmasıyla, Bürokratlarımızın çalışkanlığıyla, ekibimin ve Teşkilatımın desteği ile gerçekleşmiştir. Ayrıca Toki, Çok Programlı Lise ve Yüz Yataklı Öğrenci Yurdu, Aile Sağlığı Toplum Merkezi, Kapalı Spor Salonu ve daha birçok hizmet gerçekleşmek üzeredir.

 

Başyayla Halkı hizmetlerin en iyisine layıktır. Bundan sonrada Başyayla’mız hak ettiği tüm hizmetleri alacaktır. Halkımızla istişarelerimiz sonucunda daha birçok hizmetlerin devamı gelecek ve gerçekleşecektir. Bu vesile ile;

 

Her zaman yanımda olan Başyayla Halkıma, Ak Parti İl ve İlçe teşkilatıma, T.B.M.M Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Sayın Lütfi ELVAN’A, Karaman Milletvekilimiz Sayın Mevlüt AKGÜN’E, Sayın Valimize, Karayolları Genel Müdürlüğüne ve Bölge Müdürlüğüne, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne ve Bölge Müdürlüğüne, İl Özel İdaresi Genel Sekreterimize ve Bürokratlarımıza, Meclis üyelerime, Belediye Personelime ve ekibime şükranlarım sunuyorum. Allah’a şükürler olsun diyorum.” ifadelerinde bulundu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 </
Yorumlar
Paylas

Henüz yorum yapılmamış.

Basyayla Belediyesi Kodlama : Networkbil.net