Ana Sayfa  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
Başkan Şerafettin Bulgurcu Kimdir?
Başkana Mesaj
Başkanın Mesajı
AnaSayfa > HABERLER > BİR BAŞKA OLUR BAŞYAYLA DA KERMESLER.

BİR BAŞKA OLUR BAŞYAYLA DA KERMESLER.

 
 

Karaman Semerkant Gönüllüler Derneği Başyayla Temsilciliğinin düzenlemiş olduğu sergi ve kermes 04 Kasım 2013 Pazartesi günü saat 10.oo’da  Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde törenle ve dualarla   açıldı.   Açılış kurdelesini Başyayla Belediye Başkanımız Sayın Şerafettin BULGURCU ve Başyayla İlçe Müftümüz Sayın İrfan AÇIK  ile birlikte kesilerek açılış gerçekleşti.

Bayanlara yönelik kermeste yapılan el emeği göz nuru yapılan işler katılımcılar tarafından beğeni ile gezildi ve görüldü.

Sayın Belediye Başkanımız Şerafettin BULGURCU konuşmasında şöyle dedi; Başyayla’mızda bu tür etkinliklerin sık sık düzenlenmelidir. Başyayla halkının   bir biri ile kaynaşması ve Başyayla ‘lı bayanlarımızın el becerilerinin ve marifetlerinin ne kadar üstün olduğu böyle etkinliklerde   görülmektedir. Bu konuda bütün emeği geçen kardeşlerimize bilhassa Başyayla’mızın marifetli el becerisi güçlü bayanlarımıza teşekkür ederim. Böyle bir ortam beni son derecede gururlandırmıştır, dedi.

Daha sonra katılımcılar ile birlikte kermes sergisi gezilerek ikramlarda bulunuldu. Kermesimiz 04-05-06 Kasım 2013 tarihleri arası halkımıza açıktır.

Yorumlar
Paylas

Henüz yorum yapılmamış.

Basyayla Belediyesi Kodlama : Networkbil.net