Ana Sayfa  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
Başkan Şerafettin Bulgurcu Kimdir?
Başkana Mesaj
Başkanın Mesajı
AnaSayfa > HABERLER > SON NEFESİMİZE KADAR BAŞYAYLAMIZA HİZMET

SON NEFESİMİZE KADAR BAŞYAYLAMIZA HİZMET

İlçemiz Başköy Mahallesi ile Şirindere Mahallesi ve Kirazlıyayla Mahallelerini birbirine bağlayan Cumhuriyet Caddesi (Şirindere yolu) asfaltlama çalışmaları tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmutur.

 

Ayrıca; İlçemiz Şirindere Mahallemizde ve Yeni Mahallemizde yeni yapılan çocuk parklarımıza ve Başköy Mahallemizde ki İmam Hatip Okulu bahçemize oyun grupları kurularak çocuklarımızın hizmetine sunulmuştur.

 

5 adet sanayi dükkanı yapımı bitmek üzeredir. Yakında hizmete sunulacaktır.

 

Belediye Başkanımız Sayın Şerafettin BULGURCU yaptığı konuşmasında “Dört buçuk yıldır İlçemize kazandırdığımız bütün hizmetlerde olduğu gibi bu hizmetlerde de vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşamaktayım. Bundan sonrada Halkımıza vermiş ş olduğumuz sözleri yerine getirmek için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Yeter ki Halkımızın desteği arkamızda olsun, yeter ki Ak Parti İl ve İlçe yönetimi ve T.B.M.M Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Sayın Lütfi ELVAN’, Karaman Milletvekilimiz Sayın Mevlüt AKGÜN elimizden tutsun. Yeter ki Hükümetimizi ve Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’I Allah başımızdan eksik etmesin. Daha hep beraber Başyayla’mıza nice hizmetler ve büyük projeler getireceğiz. Yapılan bütün hizmetlerin İlçemize hayırlı uğurlu olmasını diler yüce Rabbim’den kazadan beladan esirgemesini niyaz ederim.

 

Başyayla’mıza yapılan bütün hizmetlerde emeği geçen birlik ve beraberlik içerisinde olan Halkıma, Ak Parti İl ve İlçe teşkilatıma, T.B.M.M Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Sayın Lütfi ELVAN’a, Karaman Milletvekilimiz Sayın Mevlüt AKGÜN’e, Sayın Valimize, İl Özel İdaresi Genel Sekreterimize ve Bürokratlarımıza, Meclis üyelerime, Belediye Personelime ve ekibime teşekkür eder saygılar sunarım.”   dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

</
Yorumlar
Paylas

Henüz yorum yapılmamış.

Basyayla Belediyesi Kodlama : Networkbil.net