Ana Sayfa  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
Başkan Şerafettin Bulgurcu Kimdir?
Başkana Mesaj
Başkanın Mesajı
AnaSayfa > HABERLER > BAŞYAYLA ‘DA BİR BAŞKA OLUR BAYRAMLAŞMA.

BAŞYAYLA ‘DA BİR BAŞKA OLUR BAYRAMLAŞMA.

         
              BAŞYAYLA ‘DA   BİR BAŞKA OLUR    BAYRAMLAŞMA.

 

Her bayramda geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma töreni bu Ramazan Bayramında da coşku ile   bayramlaşma   gerçekleştirildi.

Bayramın birinci günü saat 10.00’da Başyayla Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde    gerçekleştirilen bayramlaşma törenine başta Sarıveliler Kaymakamı Başyayla   Kaymakam Vekili Eyyüp ÖZDEMİR ,   Belediye Başkanı Şerafettin BULGURCU   Garnizon Komutanı Mehmet BAYKAL –İlçe Emniyet Amiri Alper TUNGAAKYÜZ   olmak üzere, daire amirleri, siyasi partilerin temsilcileri ve vatandaşlarımız katıldılar.

             Belediye Başkanı Sayın Şerafettin BULGURCU yaptığı konuşmada,Ramazan bayramına ulaşmanın sevincini Başyaylalılarla   birlikte yaşadıklarını belirtti.   Bayramların sevginin, barışın, hoşgörünün, dayanışmanın birlikte yaşandığı, birlikte paylaşıldığı, küskünlüklerin giderildiği günler olduğunu bildirdi.Bu önemli günlerin çok özel olduğunu ve iyi değerlendirilmesi gerektiğini ifade eden Başkan BULGURCU   bugün dünya üzerinde her zamankinden daha fazla sevgi, barış ve dayanışmaya ihtiyaç duyulduğunu vurguladı. "Barışın, sevginin, dostluğun ana kaynağı içinde bulunduğumuz bayramlardır. Ramazan Bayramı paylaşmanın, dayanışmanın, sevginin ve kardeşliğin en güzel örneğini ortaya koymaktadır. Bayramlar, kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu milletçe yaşama, duygu birliğimizi en üst düzeyde tazeleme günleridir.İnanıyorum ki, bu birlik, beraberlik ruhunu, daha da güçlendirerek geleceğe taşıyacak, daha güzel daha hür ve aydınlık yarınlara mutlaka ulaşacağız. Bizler aramızdaki sevgi ve dostluğu, dayanışma ve kaynaşmayı sürdürdüğümüz sürece toplumumuzun daha da yükselerek ayakta kalacağına inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle BAŞYAYLA   halkının, milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı 'nı tebrik eder, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini Allah'tan niyaz ederim.”

 Ayrıca bu kültür merkezini Başyayla   İlçemize kazandıran sayın büyüğümüz Ahmet KELEŞDĞLU’ na   teşekkür eder saygılar sunarım. dedi.

Topluca yapılan bayramlaşma programında yapılan ikramların ardından program sone erdi

 

 

Şerafettin BULGURCU

Belediye Başkanı

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Basyayla Belediyesi Kodlama : Networkbil.net