Ana Sayfa  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
Başkan Şerafettin Bulgurcu Kimdir?
Başkana Mesaj
Başkanın Mesajı
AnaSayfa > HABERLER > LÜTFİ ELVAN BAŞYAYLA ‘DA HALKI DİNLEDİ

LÜTFİ ELVAN BAŞYAYLA ‘DA HALKI DİNLEDİ

 
 

LÜTFİ ELVAN BAŞYAYLA ‘DA  HALKI DİNLEDİ

 

Ramazan ayının başından beri Karaman şehir merkezinde yürüttüğü esnaf ve vatandaş ziyaretlerine   Taşeli bölgesinde de devam eden Adalet ve Kalkınma Partisi Karaman Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu başkanı Sayın Lütfi Elvan, 31/07/2012 Salı günü Başyayla ‘da halk ile buluştu.

Başyayla ya  gelerek vatandaşı ziyaret eden Millet Vekilimiz Sayın Lütfi Elvan halkımızın sorunlarına kulak verdi.Belediye Başkanımızdan bilgiler aldı.

Başyayla  Şehit Şevket SAĞLAM  Parkında halkla bir araya gelen Sayın Elvan halkımızın sorularına cevap verdi. Başyayla ‘nın  sorunlarını Başyayla halkı birinci elden vekiline aktardı.

Başyayla İlçesinin sorunları olan ; Yayla yolu, Toki’de ki gecikme, sulama suyu sorunu, Banka Şubesi sorunu (vs), gibi konularda millet vekilinden yardım talebinde bulundular. Konular hakkında bilgi veren Elvan yardımcı olabileceği konularda halkımızı bilgilendirdi. Dönemlerinde kimseye ayrımcılık yapmadıklarını ve yapamayacaklarını da ifade ederek h er zaman makul taleplerin karşılanabileceğini isteklerin iyi belirlenmesini söyledi.

Sayın Elvan; Başyayla’da Banka Şubesinin açılacağını, Barçın-Serper   yolunun , Ağustos –Eylül 2012 de yapım ihalesine çıkılacağını, Başyayla Göleti   ve Sulama İhalesinin 31.07.2012 ( Bugün )  yapılacağını ,Başyayla’nın, Taşelinin, Karaman’ın   sorunlarının çözüleceğini ve yapılan yatırımları anlattı.

Belediye Başkanı Şerafettin BULGURCU da İlçemizin sorunlarının bir bir çözümünde en büyük desteği veren Sayın Lütfi   ELVAN’a teşekkür ederek her zaman kendilerine minnettar olduklarını söyledi.

 

 

 

Şerafettin BULGURCU

Belediye Başkanı

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Basyayla Belediyesi Kodlama : Networkbil.net