Ana Sayfa  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
Başkan Şerafettin Bulgurcu Kimdir?
Başkana Mesaj
Başkanın Mesajı
AnaSayfa > HABERLER > ACI KAYIBIMIZ HÜSEYİN KONAK KAYIP ETTİK.

ACI KAYIBIMIZ HÜSEYİN KONAK KAYIP ETTİK.

Merhum Hüseyin KONAK (2006 Yılı Kiraz Festivalinden Görüntü)

İLÇEMİZİN ÖNCEKİ KAYMAKAMI HÜSEYİN KONAK ‘I KAYIP ETTİK.

 

İlçemizde 08/11/2005-18/10/2007 tarihleri arasında Kaymakamlık görevini yürüten ve Başyayla İlçemize büyük yatırımlar kazandıran   ve  halen    Samsun'un Terme Kaymakamı olarak görev yapmakta olan Hüseyin KONAK , yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü. Altı ay önce akciğer kanseri teşhisi konulan ve Ankara'da bir süredir kemoterapi tedavi görmesinin ardından Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavisini sürdüren KONAK  kurtarılamadı.
    Acı haberi alan ailesi, yakınları ve BAŞYAYLA  İLÇE   halkı   hüzne boğuldu.

    1967 yılında Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde doğan Konak, ilk ve orta öğretimini Zonguldak'ta tamamlamıştı. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitiren Konak, 1992 yılında İçişleri Bakanlığı'nda Kaymakam Adayı olarak göreve başlamıştı. Ordu-Kumru, Karaman-Ayrancı ve Bartın – Ulus kaymakam vekilliklerinde bulunan Konak. Asaleten Yozgat – Saraykent, Hatay – Hassa ve Karaman – Başyayla kaymakamlıklarında görev aldı. Konak, Yozgat Vali yardımcılığı görevinin ardından Samsun Terme İlçesi'ne yaklaşık 1 yıl önce atanmıştı. Konak, evli ve 3 çocuk babasıydı.

     Merhum Kaymakamımız Hüseyin KONAK ‘ın Allah'ım Mekanını cennet Eylesin Dualarımızı Kabul Etsin, Acınızı Sizinle paylaşıyoruz.  Cenabı Allah (cc) Ailesine ve yakınlarına güç versin. Hepimizin başı sağ olsun.

 

 


Şerafettin BULGURCU
Belediye Başkanı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Basyayla Belediyesi Kodlama : Networkbil.net