Ana Sayfa  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
Başkan Şerafettin Bulgurcu Kimdir?
Başkana Mesaj
Başkanın Mesajı
AnaSayfa > HABERLER > KUTLU DOĞUM HAFTASI

KUTLU DOĞUM HAFTASI

 
Belediye Başkanı Şerafettin BULGURCU
 
 

       Belediye Başkanı Şerafettin BULGURCU  Peygamberimiz Hz. Muhammed'in bütün insanlık için örnek bir şahsiyet olduğunu belirterek, Müslümanlar olarak, peygamberlerin sonuncusu, doğruluk ve ahlak timsali, peygamberimiz Hz. Muhammed'i doğru anlamanın büyük önem taşıdığını söyledi.
Başkan BULGURCU  “Bu hafta, özünde güzel ahlak, doğruluk, barış ve sevgi olan, bütün insanların mutluluğunu esas alan İslam'ın evrensel ve çağlar üstü mesajını bize ulaştıran Peygamberimiz Hz. Muhammed'in doğumunu idrak ediyoruz. Peygamberimiz, bütün insanlığa kucak açarak, doğruluk ve güzel ahlakın en iyi örneğini kendi hayatıyla göstermiştir. Sadece Müslümanlar için değil, bütün dünya insanları için örnek bir şahsiyet olan Peygamberimiz Hz. Muhammed'i daha iyi tanıdıkça ve anladıkça, mesajının mahiyeti de daha güçlü bir şekilde dünyamızda karşılık bulacaktır.
Dünyanın birçok yerinde savaşın, terörün ve nefretin egemen olduğu, insanların hak, adalet ve barış içinde yaşama özlemlerinin had safhaya çıktığı günümüzde, O'nu doğru anlamak büyük önem taşımaktadır.
İnanıyorum ki, O'nu doğru anladığımız ve mesajlarını uyguladığımız zaman, bütün dünyada ve insanlık aleminde huzur ve barış egemen olacak, gelecek nesillere mutlu ve güzel bir dünya bırakılmış olacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla bütün dünyada; hakkın, adaletin, doğruluğun ve güzel ahlakın hakim olmasını Cenabı Hakk'tan diliyorum”

 

 

 

Şerafettin BULGURCU

Belediye Başkanı

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Basyayla Belediyesi Kodlama : Networkbil.net