Ana Sayfa  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
Başkan Şerafettin Bulgurcu Kimdir?
Başkana Mesaj
Başkanın Mesajı
AnaSayfa > ANASAYFA > ÖĞRETMENLERİMİZE KUTLAMA YEMEĞİ

ÖĞRETMENLERİMİZE KUTLAMA YEMEĞİ

BELEDİYEMİZ TARAFINDAN İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN TÜM ÖĞRETMENLERE KUTLAMA YEMEĞİ VERİLDİ.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle İlçemiz Başyayla Ahmet KELEŞOĞLU Kültür Merkezinde kutlama programı düzenlendi. Programa Sayın Kaymakamımız Fatih KAŞIKCI, Belediye Başkanımız Sayın Şerafettin BULGURCU, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Mustafa AKÇA, İlçe Emniyet Amir V. Sayın Recai TOGAY, Siyasi Parti Başkanları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa CURA, Daire Amirleri, Öğretmenler ve öğrenciler ile çok sayıda vatandaşlarımız katıldı. Program  Saygı duruşuna müteakiben İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten yazı ve şiirler okundu. Tiyatro gösterisi yapıldı. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğrenciler arasında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildikten sonra program sona erdi.

24 Kasım Öğretmenler günü kutlama programının ardından, İlçemiz Başyayla Ahmet KELEŞOĞLU Kültür Merkezinde, Belediyemiz tarafından Öğretmenler Günü için akşam yemeği düzenlendi. Düzenlenen kutlama yemeğine ilçe Kaymakamımız Sayın Fatih KAŞIKCI, Belediye Başkanımız Şerafettin BULGURCU ve ilçemizde görev yapan öğretmenlerimiz katıldı. Belediye Başkanımız ile ilçe Kaymakamımız günün anlam ve önemine binaen konuşma yaptılar.

Belediye Başkanımız Sayın Şerafettin BULGURCU yaptığı konuşmasında, “Bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olunuyorsa, Öğretmenlerimize ebediyete kadar köle olmamız gerekir. Başyayla Belediye Başkanı olarak, İlçemizde Öğretmenlerimizin ve eğitim camiasının göstermiş olduğu performanstan dolayı kendilerine minnettar olduğumu bildirir, bu vesile ile tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutlar, saygılar sunarım.” Dedi.

Yemeğin ardından Sayın Kaymakamımız Fatih KAŞIKCI ve Belediye Başkanımız Sayın Şerafettin BULGURCU tarafından Öğretmenlerimize hediyeler takdim edildi. Hediyeler takdim edildikten sonra yemek programı sona erdi.

 

  

 

 

 

IMG_7526.JPG
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Basyayla Belediyesi Kodlama : Networkbil.net