Ana Sayfa  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
Başkan Şerafettin Bulgurcu Kimdir?
Başkana Mesaj
Başkanın Mesajı
AnaSayfa > ANASAYFA > İLÇEMİZE 2. (İKİNCİ) TOKİ

İLÇEMİZE 2. (İKİNCİ) TOKİ

İLÇEMİZE 2. (İKİNCİ) TOKİ

         Belediye Başkanımız Sn. Şerafettin BULGURCU ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) yetkilileri tarafından İlçemiz Başköy Mahallesi Söğütçük mevkiisinde yapılması planlanan 2. Toplu Konut Projesi (TOKİ) kapsamında zemin kontrolü için belirtilen bölgede incelemeler yapıldı.

         Belediye Başkanımız Sayın Şerafettin BULGURCU; “İlçemizde daha önce yapılan 48 adetlik Toplu Konut yeterli gelmediğinden ve halkımızın yoğun talebi üzerine 2. (ikinci) bir Toplu Konuta ihtiyaç duyulmuş, Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi ELVAN’ ın, Karaman Milletvekillerimiz Sayın Recep KONUK ve Sayın Dr. Recep ŞEKER’ in destekleri ile Belediye olarak girişimde bulunduk. İlçemiz Başköy Mahallesi Söğütçük mevkisinde 120 adetlik bir Toplu Konut yapımı için gerekli prosedürler yerine getirilmiş olup, arazi sahibi kardeşlerimizden muvafakat alınarak hayırlısıyla çalışmalar başlatılmıştır. Bu hususta yardımcı olan öncelikle arazi sahibi kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Konut sahibi olacak kardeşlerimize de inşallah gerçekleştiği takdirde mutluluklar içerisinde ikamet etmelerini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”  İfadelerinde bulundu.

          İlçemizin yıllardır beklentilerini yerine getiren, her sorunumuzda yanımızda olan, dertlerimize deva olan, Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi ELVAN ‘a,

       Karaman Milletvekillerimiz, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Sayın Recep KONUK’ a, Karaman Milletveklimiz Sayın Dr. Recep ŞEKER' e, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) yetkililerine, Adalet ve Kalkınma Partisi İl ve İlçe Teşkilâtıma, Belediye Meclis Üyelerime, her zaman desteklerini esirgemeyen Başyayla Halkıma şükranlarımı arz eder saygılarımı sunarım.” İfadelerinde bulundu.

 

  

 

Image -1.jpeg
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Basyayla Belediyesi Kodlama : Networkbil.net