Ana Sayfa  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
Başkan Şerafettin Bulgurcu Kimdir?
Başkana Mesaj
Başkanın Mesajı
AnaSayfa > ANASAYFA > BAŞYAYLA' MIZDA İSTİŞARE TOPLANTISI

BAŞYAYLA' MIZDA İSTİŞARE TOPLANTISI

KARAMAN MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN RECEP KONUK VE HEYETİ İLÇEMİZDE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

       Karaman Vali Yardımcımız Sayın Kaya ÇELİK, Karaman Milletvekilimiz TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Sayın Recep KONUK ile, Başyayla Kaymakamı Sayın Fatih KAŞIKCI, Karaman Ak Parti İl Başkanı Sayın Nazmi ÜNLÜ, Karaman Meclis Başkanı Sayın Celalettin GÜNGÖREN ve Karaman Milletvekili Danışmanları ve beraberinde ki heyet; 01 Ağustos 2017 Salı günü saat 20.00’de,  İlçemize ziyarette bulunmuşlardır. İlçemiz Başyayla Ahmet KELEŞOĞLU Kültür Merkezinde Halkımızla bir araya gelerek istişare toplantısı yaparak vatandaşlarımıza önemli bilgiler aktarmışlardır. Gerçekleştirilen istişare toplantısına, İl Genel Meclis üyeleri, Belediye meclis üyeleri, Köy ve Mahalle Muhtarları ve çok sayıda vatandaşımız katılmışlardır.

      Belediye Başkanımız Sayın Şerafettin BULGURCU, İlçemize yapılan hizmetlerden dolayı Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi ELVAN’ a, 22. 23. Ve 24.dönem Karaman  Milletvekilimiz Sayın Mevlüt AKGÜN’ e, mevcut Milletvekillerimiz Sayın Recep KONUK ile Sayın Recep ŞEKER’ e teşekkür ederek, son yıllarda İlçemize yapılan icraatları anlattı. Yeni projeler hakkında bilgiler sundu.

     Belediye Başkanımız Sayın Şerafettin BULGURCU  “Başyayla Halkımızın birlik ve beraberliği sayesinde ilçemizin 50 yıllık beklentilerinin yerine getirildiğini, bundan sonra da  yine birlik ve beraberliği sayesinde Başyayla’ mızın bütün sorunlarının çözüleceğine inancım tamdır.

     Bütün bu hizmetlerin getirilmesinde ve bundan sonraki yapılacak hizmetlerde de en büyük güvencim, yine Cumhurbaşkanımız dünya lideri Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM, Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi ELVAN ve değerli Milletvekillerimdir. Başyayla, 30 bin nüfuslu ilçelerle yarışacak potansiyele sahiptir. Bunda da en büyük güvence Başyayla Halkıdır. Karaman Milletvekilimiz TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Sayın Recep KONUK’a, Ak Parti Karaman İl Başkanımız Sayın Nazmi ÜNLÜ’ye ve Karaman’ dan gelen tüm katılımcı Oda Başkanlarına ve daire müdürlerine ilçemize yapmış oldukları ziyaretlerinden ve gerçekleştirilen istişare toplantısından dolayı şükranlarımı arz ederim ” dedi.

 

 

 

 

 

 

IMG_5120.JPG
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Basyayla Belediyesi Kodlama : Networkbil.net