Ana Sayfa  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
Başkan Şerafettin Bulgurcu Kimdir?
Başkana Mesaj
Başkanın Mesajı
AnaSayfa > ANASAYFA > BU İLÇE HEPİMİZİN-BAŞYAYLA’MIZ İÇİN NE YAPABİLİRİZ?

BU İLÇE HEPİMİZİN-BAŞYAYLA’MIZ İÇİN NE YAPABİLİRİZ?

“BU İLÇE HEPİMİZİN-BAŞYAYLA’MIZ İÇİN NE YAPABİLİRİZ?” adlı İstişare toplantısı yapıldı.

         İlçemiz Başyayla Ahmet KELEŞOĞLU Kültür Merkezinde, 05 Nisan 2017 Çarşamba günü öğleden sonra saat 15.30’ da “BU İLÇE HEPİMİZİN-BAŞYAYLA’MIZ İÇİN NE YAPABİLİRİZ?” adlı İstişare toplantısı yapıldı.

       Toplantıya, Önceki Belediye Başkanlarımız, Siyasi Parti İlçe Başkanları, İl Genel  Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyelerimiz, Mahalle ve Köy Muhtarlarımız, Dernek Başkanları, Sendika Temsilcileri ve Sivil Toplum Kuruluşları katıldı.

        Toplantıya İlçe Kaymakamımız Sayın Fatih KAŞIKCI önceden programlanan Karaman da yapılan toplantıya iştirak edecekleri için belirtilen toplantıya katılamayacağını bildirmiştir. Belediye Başkanımız Sayın Şerafettin BULGURCU “Bu İlçe Hepimizin-Başyayla’mız İçin Ne Yapabiliriz? konulu istişare toplantımıza katılan ve Başyayla’ ya gönül veren herkese teşekkür etti. Başyayla İlçemizin sorunları ve Halkımızın refah seviyesinin arttırılmasına yönelik yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişi yapan, Önceki Belediye Başkanlarımıza, Siyasi Parti İlçe Başkanlarımıza, İl Genel  Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyelerimize, Mahalle ve Köy Muhtarlarımıze, Dernek Başkanlarımıza, Sendika Temsilcilerimize ve tüm Başyayla Halkıma saygılar sunarım.” Dedi. 

 

 

 

IMG_9412.JPG
Yorumlar
Paylas

Henüz yorum yapılmamış.

Basyayla Belediyesi Kodlama : Networkbil.net